Muja: Ndihem i privilegjuar të jem në kombëtare, ndaj Izraelit e Andorrës për rezultate pozitive

Kombëtarja e Kosovës ka zhvilluar sot seancën e fundit stërvitore para nisjes drejt Izraelit, ku të shtunën do ta zhvillojë…

Komisioni miratoi vendimin qeveritar për zgjatjen e masave emergjente për furnizim me energji, përplasen Muja e Shala për Trepçën

Komisioni për Ekonomi, Industri, Ndërmarrësi dhe Tregti ka miratuar me shumicë votash vendimin e Qeverisë për zgjatjen e masave emergjente…