Bashkohen Loredana dhe Mozzik

U raportua se u ndan, por Loredana dhe Mozzik na befasuan përsëri. Dyshja ka paralajmëruar se do të publikojnë projektin…

Mësohet se kur do të publikohet projekti i shumëpritur nga Loredana dhe Mozzik

Loredana dhe Mozzik kanë gati këngë e re. Kënga e cila do të jetë në gjuhen shqipe mban titullin “Nëse…

Hana e këndon versionin më të bukur të “Rosenkrieg” nga Mozzik dhe Loredana

Para pak ditësh çifti i shumë përfolur, Mozzik dhe Loredana, publikuan bashkëpunimin e ri. Këngë kjo e cila konfirmoi edhe…

Loredana publikon fotografi me Mozzik, thotë se e do një tjetër fëmijë

Loredana Zefi kohët e fundit ka qenë shumë aktive në rrjete sociale. Ajo ka publikuar së fundmi disa fotografi të…

Loredana shtatzënë për herë të dytë? Kjo foto i zbulon të gjitha

Loredana Zefi këto ditë ka qenë në fokus të mediave dhe ndjekësve të saj, kjo përshkak se ditë më parë…

Mozzik publikon fotografinë e vitit, ka diçka për Loredanen (FOTO)

Kohë më parë Mozzik dhe Loredana deklaruan se i dhanë fund martesës së tyre, por vetëm disa muaj më parë…

U tha se i prishën raportet me Taynën, Mozzik flet për herë të parë

Në një intervistë për emisionin “Cult” të Kosovapress, Mozzik ka fol për jetë personale dhe karrierën. Ai tregoi se si…
error: