​Mbulimi i kostos së kartonit të gjelbër i mundshëm për veturat dhe motoçikletat që hyjnë përmes pikave kufitare

Mbulimi i kostos së policës kufitare/kartonit të gjelbër është i mundshëm vetëm për veturat dhe motoçikletat që hyjnë përmes pikave…

Vetura përplas motoçikletën, plagosen babë e bir

Dy persona janë lënduar si pasojë e një aksidenti trafiku sot në rrugën Lezhë-Milot. Policia e Shtetit shqiptar ka bërë…

Edhe sot po vazhdon operacioni policor për ngasësit e motoçikletave

Policia e Kosovës ka vazhduar sot në Prishtinë planin operativ për ngritjen e sigurisë në trafik me fokus ngasësit e…

Aksident mes një kamioni dhe motoçiklete në Prishtinë

Një aksident trafiku mes një kamioni dhe një motoçikletë ka ndodhur gjatë së hënës në rrugën “Xhelajdin Rekaliu” në Prishtinë.…
error: