​Kjaer: Incidenti i Eriksen na ka motivuar si skuadër

Kapiteni i danezëve ka treguar se si ndeshja hapëse e Euro 2020, që rezultoi të ishte dramatike, e ka ndihmuar…

Nëse nuk jeni të motivuar në punë, mund të jeni të vetmuar – mendoni për këtë

Autorja, prezantuesja dhe ylli televiziv Jen Hatmaker thotë se arsyeja nuk është mungesa e aftësive organizative, por një ndjenjë e…