Moti sot në Kosovë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. Sipas…

​Moti për sot

Mot i ftohtë do të vazhdojë të mbizotërojë në Kosovë. Temperaturat do të jenë në minus, ndërkohë që parashihet të…

Moti për sot

Institutit Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka paralajmëruar se gjatë ditës së sotme temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -7 deri…

Moti për sot

Gjatë ditës së sotme do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët. Kështu ka njoftuar Instituti Hidrometeorologjik i…

Moti për dy ditët e ardhshme

Gjatë dy ditëve të ardhshme mbi vendin tonë do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët. Të enjten,…

Parashikimi i motit për javën e ardhshme

Java fillon me mot kryesisht të ngjashëm dhe të martën vende-vende ka mundësi të ketë reshje të dobëta. Reshje të…

Fundjava vjen me diell në Shqipëri

Shqipëria gjatë ditës së sotme do të mbizotërohet nga alternime vranësirash dhe kthjellimesh duke sjellë një mot të qëndrueshëm dhe…

Moti nesër në Kosovë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se nesër do të mbajë mot kryesisht me diell. Sipas institutit, vranësira parashihet të…

​Moti sot në Kosovë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se vendi ynë ndodhet nën ndikimin e fushave të fuqishme anticiklonike. Sipas njoftimit, kjo…

​Parashikimi i motit

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se vendi ynë ndodhet nën ndikimin e fushave të fuqishme anticiklonike. Kjo situatë barike do…
error: