​Parashikimi i motit

Sot pritet të mbajë mot më stabil, me temperatura afërsisht të ngjashme me ato të ditëve të fundit. Sipas Institutit…

​Parashikimi i motit

Sot pritet të mbajë mot i ndryshueshëm. Vende-vende pritet të ketë riga shiu si pasojë e vranësirave të dendura të…

Moti sot

Edhe sot do të mbajë mot kryesisht i ngjashëm dhe me rritje të lehta të temperaturave maksimale. Sipas Institutit Hidrometeorologjik…

​Parashikimi i motit

Sot do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara. Sipas Institutit Hidrometeorologjik temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet…

​Moti sot dhe nesër

Sot dhe të shtunën në vendin tonë pritet të mbajë mot i vranët dhe vende-vende me reshje shiu dhe shkarkime…

Moti sot

Edhe sot në vendin tonë pritet të mbajë mot i paqëndrueshëm, me diell dhe vranësira të cilat herë-herë kanë mundësi…

Ja parashikimi i motit për sot

Gjatë ditës së sotme në vendin tonë pritet të mbajë më freskët se ditëve të shkuara, me rënie të lehtë…

​Moti sot

Sot vendi ynë do të ndikohet nga masat e qëndrueshme të ajrit, të cilat do të kushtëzojnë mot të qëndrueshëm…

​Moti sot

Edhe sot vendi ynë do të vazhdojë të mbetet nën ndikimin e masave të ajrit me presion të ndryshueshëm atmosferik.…

​Parashikimi i motit

Sot do të mbajë mot me diell dhe vranësira. Sipas Institutit Hidrometeorologji, të Kosovës, temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet…