Reshje të shumta në Shqipëri

Kukësi dhe Tropoja është përfshirë nga reshje dëbore gjatë natës. Sipas ARRSH-së në rrugë është shpërndarë kripë dhe qarkullimi vazhdon…

Reshje shiu dhe ulje temperaturash në Shqipëri

Shqipëria do të vazhdojë të jetë nën një mot të paqëndrueshëm. Kthjellimet do jenë kalimtare duke u zëvendësuar nga vranësira…

Parashikimi i motit në Shqipëri

Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën me dije se në Shqipëri do të ketë reshje shiu që në orët e para të…

Njihuni me parashikimin e motit në Shqipëri

Dita nis me mot të kthjellët dhe alternime vranësirash në Shqipëri, të cilat gjatë pjesës së dytë të ditës do…

Njihuni me parashikimin e motit në Shqipëri

Në Shqipëri moti sot do të jetë i alternuar nga kthjellime dhe vranësira të cilat do sjellin mot të kthjellët…

Bien temperaturat edhe në Shqipëri

Në Shqipëri moti sot do të jetë i alternuar nga kthjellime dhe vranësira të cilat do sjellin mot të kthjellët…
error: