Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Sot mot i vranët dhe me shi

Instituti Hidrometeorologjik njofton se të dielën mbi vendin tonë do të mbajë mot kryesisht i vranët. Vranësirat herë-herë parashihen të…

Nesër mot i vranët dhe me shi

Instituti Hidrometeorologjik njofton se të dielën mbi vendin tonë do të mbajë mot kryesisht i vranët. Vranësirat herë-herë parashihen të…

Moti sot në Kosovë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, ka njoftuar se sot do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara. Sipas njoftimit,…

Sot mot me diell

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, njofton se sot mbi vendin tonë do të mbajë mot kryesisht i ngjashëm me ditën e…

Moti sot në Kosovë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se dita e shtune parashihet me mot pjesërisht të vranët dhe intervale me diell.…

Parashikimi i motit për dy ditët e ardhshme

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se të premten parashihet të mbajë mot kryesisht i vranët dhe kohë pas kohe…

Moti në Kosovë, të enjten reshje shiu

Gjatë dy ditëve të ardhshme mbi vendin tonë do të mbajë mot i ndryshueshëm, me diell dhe vranësira, të cilat…

Moti sot dhe nesër

Për pesë ditë vendi ynë do të ndikohet nga masat e lagështa të ajrit me presion të ndryshueshëm atmosferikë. Shkak…

Parashikimi i motit për sot

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, njofton se dita e diele do të vazhdojë me mot të qëndrueshëm, kryesisht me diell dhe…

Parashikimi i motit për nesër

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, njofton se dita e diele do të vazhdojë me mot të qëndrueshëm, kryesisht me diell dhe…
error: