Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Moti nesër në Kosovë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se situatë e ngjashme meteorologjike do të vijojë të mbajë edhe gjatë ditës së…

Moti gjatë kësaj jave

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se gjatë këtyre pesë ditëve të parashikimit do të vijoj mot kryesisht i ngjashëm.…

Parashikimi i motit për sot

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, njofton se të dielën do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët. Temperaturat minimale…

Moti sot në Kosovë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot mbi vendin tonë do të mbajë mot i vranët dhe me intervale…

Parashikimi i motit për dy ditët e ardhshme

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, njofton se në dy ditët e ardhshme mbi vendin tonë do të mbajë mot i vranët…

Moti gjatë javës

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se gjatë pesë ditëve të parashikimit, do të mbajë mot me vranësira dhe intervale…

Moti sot në Kosovë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se vendi ynë sot do të vazhdojë të mbetet nën masat anticiklonike të ajrit,…

Moti sot dhe nesër

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot dhe nesër vendi ynë do të vazhdojë të mbetet nën masat anticiklonike…

Parashikimi i motit për pesë ditë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se java e fundit e tetorit do të vazhdojë me kushte të mira meteorologjike.…

Sot mot i vranët dhe me shi

Instituti Hidrometeorologjik njofton se të dielën mbi vendin tonë do të mbajë mot kryesisht i vranët. Vranësirat herë-herë parashihen të…
error: