Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Parashikimi i motit për dy ditët e ardhshme

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, njofton se gjatë dy ditëve të ardhshme do të mbajë mot i vranët dhe me intervale…

Moti sot në Kosovë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, ka njoftuar se sot do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me reshje shiu. Temperaturat…

Moti nesër në Kosovë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, ka njoftuar se nesër do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me reshje shiu. Temperaturat…

Parashikimi i motit për sot

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se mbi vendin tonë, të dielën do të mbajë mot i vranët dhe me…

Moti në Kosovë

Gjatë dy ditëve të ardhshme mbi vendin tonë do të mbajë mot i vranët dhe me intervale diellore. Temperaturat minimale…

Moti gjatë javës që vjen në Kosovë e Shqipëri

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se vendi ynë gjatë pesë ditëve të ardhshme mbetet nën ndikimin e masave të…

Moti sot në mbrëmje me riga shiu e fjolla bore

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, ka njoftuar se dita e diele do të karakterizohet me mot kryesisht të vranët. Sipas institutit,…

Moti nesër me riga shiu të shoqëruara me fjolla bore

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, ka njoftuar se dita e diele do të karakterizohet me mot kryesisht të vranët. Sipas institutit,…

Moti sot në Kosovë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se të dielën do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell.…

​Moti nesër në Kosovë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se të dielën do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell.…
error: