Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Moti sot në Kosovë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, ka njoftuar se dita e diele do të shoqërohet me mot kryesisht me diell por i…

Moti nesër në Kosovë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, ka njoftuar se dita e diele do të shoqërohet me mot kryesisht me diell por i…

Moti gjatë javës që vjen

Instituti Hidrometeorologjik ka njoftuar se java e parë e muajit mars do të karakterizohet me mot relativisht të ngrohtë. Sipas…

Sot mot i vranët, bien edhe temperaturat

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, njofton se të dielën do të mbajë mot kryesisht i vranët i përcjell me rënie të…

Parashikimi i motit për sot

Instituti Hidrometeorlogjik i Kosovës, njofton se këtë të diel vendi ynë do të jetë nën ndikimin e masave ajrore me…

Moti sot në Kosovë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, ka njoftuar se dita e diel do të karakterizohet me mot stabil, me diell dhe vranësira…

Moti nesër në Kosovë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, ka njoftuar se dita e diele do të karakterizohet me mot stabil, me diell dhe vranësira…

Moti gjatë javës së parë të muajit shkurt

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, ka njoftuar se gjatë java e parë e muajit shkurt fillon me mot relativisht të ngrohtë.…

Moti gjatë javës që vjen

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se gjatë pesë ditëve vendi ynë do të jetë nën ndikimin e masave të…

Moti nesër në Kosovë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se nesër parashihet të mbajë mot kryesisht i vranët dhe vende–vende me reshje të…
error: