Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Moti në Kosovë

Gjatë dy ditëve të ardhshme mbi vendin tonë do të mbajë mot i vranët dhe me intervale diellore. Temperaturat minimale…

Moti gjatë javës që vjen në Kosovë e Shqipëri

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se vendi ynë gjatë pesë ditëve të ardhshme mbetet nën ndikimin e masave të…

Moti sot në mbrëmje me riga shiu e fjolla bore

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, ka njoftuar se dita e diele do të karakterizohet me mot kryesisht të vranët. Sipas institutit,…

Moti nesër me riga shiu të shoqëruara me fjolla bore

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, ka njoftuar se dita e diele do të karakterizohet me mot kryesisht të vranët. Sipas institutit,…

Moti sot në Kosovë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se të dielën do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell.…

​Moti nesër në Kosovë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se të dielën do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell.…

Parashikimi i motit në Shqipëri

Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën me dije se moti sot në Shqipëri parashikohet me kthjellime dhe vranësira në dendësim. Reshjet e…

Parashikimi i motit për pesë ditë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se gjatë pesë ditëve në vijimë do të mbajë mot i ndryshueshëm. Në mëngjes…

Moti sot në Kosovë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se situatë e ngjashme meteorologjike do të vijojë të mbajë edhe gjatë ditës së…

Moti nesër në Kosovë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se situatë e ngjashme meteorologjike do të vijojë të mbajë edhe gjatë ditës së…
error: