Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Moti, vranët dhe me shi

Vendi ynë do të jetë nën ndikimin e masave të ajrit me presion të ulët atmosferik. Në këtë situatë meteorologjike…

Parashikimi i motit për dy ditët e ardhshme

Vendi ynë do të jetë nën ndikimin e masave të ajrit me presion të ulët atmosferik. Në këtë situatë meteorologjike…

Moti sot me diell

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se dita e parë e marsit do të vijojë me mot të bukur dhe…

Nesër moti kryesisht me diell

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se dita e parë e marsit do të vijojë me mot të bukur dhe…

Në fundjavë intervale më të gjata me diell

Pas reshjeve të borës që ranë gjatë ditës së premte, sot mbi rajon do të shtrihen fusha të presionit të…

​Parashikimi i motit

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se gjatë dy ditëve në vendin tonë do të ketë reshje shi dhe në…

Moti sot në Kosovë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot do të mbajë mot me diell dhe vranësira të pjesshme. Sipas institutit,…

Moti gjatë pesë ditëve në Kosovë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se fushat me presion të lartë atmosferik që kanë përfshirë rajonin dalëngadalë po dobësohen,…

Moti sot në Kosovë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se fushat anticiklonike të shtrira mbi rajonin e Ballkanit do të kushtëzojnë mot kryesisht…

Nesër mot me diell

Nesër mot me diell Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se fushat anticiklonike të shtrira mbi rajonin e Ballkanit do…
error: