Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Moti sot në Kosovë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot do të mbajë mot me vranësira të shpërndara. Sipas institutit, temperaturat minimale…

Moti sot dhe nesër

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot dhe nesër do të mbajë mot me vranësira të shpërndara. Sipas institutit,…

Parashikimi i motit për sot

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, njofton se sot mbi vendin tonë do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me reshje…

Ndryshon moti, sot shi dhe borë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se gjatë të premtes vendi ynë do të ndikohet nga masat e ajrit me presion…

Parashikimi i motit për sot

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot mbi vendin tonë do të mbajë mot kryesisht i ngjashëm. “Do të…

Moti sot në Kosovë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot do të mbajë mot kryesisht i vranët. Sipas institutit, temperaturat minimale do…

Parashikimi i motit për dy ditët e ardhshme

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, njofton se gjatë dy ditëve të ardhshme do të mbajë mot i vranët dhe me intervale…

Moti sot në Kosovë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, ka njoftuar se sot do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me reshje shiu. Temperaturat…

Moti nesër në Kosovë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, ka njoftuar se nesër do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me reshje shiu. Temperaturat…

Parashikimi i motit për sot

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se mbi vendin tonë, të dielën do të mbajë mot i vranët dhe me…
error: