Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Moti, e marta me diell

Vendi ynë do të karakterizohet me mot stabil si dhe do të ketë më shumë orë me diell por edhe…

Moti sot në Kosovë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar sot në vendin tonë do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe kohë pas…

Moti sot në Kosovë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se për shkak të fuqizimit të masave të ajrit, shi me intensitet më të…

Moti, vranët dhe me shi

Vendi ynë do të jetë nën ndikimin e masave të ajrit me presion të ulët atmosferik. Në këtë situatë meteorologjike…

Parashikimi i motit për dy ditët e ardhshme

Vendi ynë do të jetë nën ndikimin e masave të ajrit me presion të ulët atmosferik. Në këtë situatë meteorologjike…

Moti sot me diell

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se dita e parë e marsit do të vijojë me mot të bukur dhe…

Nesër moti kryesisht me diell

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se dita e parë e marsit do të vijojë me mot të bukur dhe…

Në fundjavë intervale më të gjata me diell

Pas reshjeve të borës që ranë gjatë ditës së premte, sot mbi rajon do të shtrihen fusha të presionit të…

​Parashikimi i motit

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se gjatë dy ditëve në vendin tonë do të ketë reshje shi dhe në…

Moti sot në Kosovë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot do të mbajë mot me diell dhe vranësira të pjesshme. Sipas institutit,…
error: