Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Java në vijim me mot të paqëndrueshëm dhe me reshje shiu

Moti i paqëndrueshëm që po mban në fundjavë, do të mbetet edhe gjatë javës në vijim. Të hënën sërish priten…

Moti nesër në Kosovë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se të dielën do të mbajë mot kryesisht i vranët me shi dhe në…

Parashikimi i motit për dy ditët e ardhshme

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se të premten do të mbajë mot kryesisht i vranët. Ndërsa të shtunën parashihen të…

Moti sot në Kosovë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, ka njoftuar se vendi ynë do të ndikohet nga masat e ajrit me presion të rritur…

Nesër mot me diell dhe vranësira, vikendi ndryshon

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, njofton se nesër mbi vendin tonë do të mbajë mot me diell dhe vranësira të pjesshme.…

Moti sot në Kosovë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, ka njoftuar se fushat me presion të lartë të cilat kanë përfshirë gadishullin e Ballkanit do…

Moti nesër në Kosovë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, ka njoftuar se fushat me presion të lartë të cilat kanë përfshirë gadishullin e Ballkanit do…

Moti gjatë javës së ardhshme

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se bora e cila po bie do të vazhdojë edhe në pjesën e parë…

Moti sot në Kosovë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, ka njoftuar se të dielën do të mbajë mot i vranët dhe me reshje bore. Sipas…

Moti nesër në Kosovë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, ka njoftuar se të dielën do të mbajë mot i vranët dhe me reshje bore. Sipas…
error: