Moti gjatë dy ditëve në Kosovë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, ka njoftuar se fushat me presion të ulët që janë prezent mbi gadishullin e Ballkanit do…

​Moti për dy ditët vijuese

Në dy dittë e ardhshme do të vijojë situatë e ngjashme meteorologjike. Masat e nxehta të ajrit me origjinë afrikane…

Sot mot i ngrohtë, preferohet kufizimi i lëvizjes

Dita e diele do të karakterizohet me mot me diell dhe pjesërisht i vranët. Vranësirat do të jenë të dukshme…

Nesër nxehtë, preferohet kufizimi i lëvizjes

Dita e diele do të karakterizohet me mot me diell dhe pjesërisht i vranët. Vranësirat do të jenë të dukshme…

Moti sot në Kosovë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët. Sipas institutit,…

Parashikimi i motit për sot

Sot në Kosovë do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. Vranësirat gjatë ditës vende-vende do të…

Nesër mot me diell, rrufe e shi

Nesër në Kosovë do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. Vranësirat gjatë ditës vende-vende do të…

Moti sot në Kosovë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, ka njoftuar se sot përpos rrezeve të diellit parashihet të ketë edhe reshje lokale shiu. “Temperaturat…

Moti gjatë dy ditëve të ardhshme me diell e shi

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, ka njoftuar se gjatë dy ditëve në vijim do të mbajë mot me diell dhe me…

Moti sot i vranët dhe me reshje shiu

Sot në Kosovë do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. Vranësirat gjatë pjesës së dytë vende…
error: