Moti gjatë javës së ardhshme

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se nesër do të mbaj mot i vranët dhe me intervale me diell. Sipas…

Moti sot në Kosovë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. Sipas…

Parashikimi i motit për pesë ditë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se të hënën do të mbaj mot kryesisht i vranët. Sipas institutit, temperaturat minimale…

Sot reshje shiu të shoqëruara me fjolla bore

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot do të mbajë mot kryesisht i vranët. Sipas institutit, të dielën parashihet…

Parashikimi i motit për vikend

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se gjati vikendit do të mbajë mot kryesisht i vranët. Sipas institutit, të dielën…

Moti me shi, nuk përjashtohet mundësia e vërshimeve të shpejta në disa qytete

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe vende-vende me riga shiu. Sipas…

Moti gjatë vikendit

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se gjatë vikendit do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe vende-vende me riga…

Parashikimi i motit për pesë ditë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se java e tretë e nëntorit parashihet me kushte të pa qëndrueshme meteorologjike. Të…

Moti sot në Kosovë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se të dielën do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe vende-vende me riga…

Parashikimi i motit për pesë ditë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës  ka njoftuar se java e dytë e nëntorit parashihet me kushte të qëndrueshme meteorologjike. Sipas institutit,…