Mot me shi

Gjatë ditës së hënë në Kosovë do të mbaj mot me shi. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka njoftuar se…

Nesër mot me shi, do të ketë shkarkime rrufesh

IHMK njofton se nesër mbi vendin tonë do të mbajë mot kryesisht i vranët me riga lokale shiu dhe shkarkime…

Edhe sot mot me shi

Edhe gjatë ditës së sotme vendi do të përfshihet nga reshjet e shiu dhe shkarkime rrufesh. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës…