​Punësimet familjare, përplaset kryetari i Kuvendit me Musliun e PDK-së

Punësimet familjare janë bërë “mollë” sherri për përplasje ndërmjet kryetarit të Kuvendit, Glauk Konjufca dhe deputetes së PDK-së, Ganimete Musliu.…