Ish-ylli i Barcelonës dhe Milanit afër t’i jap fund beqarisë me modelen italiane – foto

Kevin-Prince Boateng dhe e dashura e tij, Valentina Fradegrada do të bëhen çifti i parë që organizojnë dasmën e tyre…

Çmimet e veturave të përdorura: 10 modelet më të kërkuara në tregun gjerman

Ndërsa automjetet e përdorura kushtonin mesatarisht 21.793 euro në mars 2021, në mars 2022 mesatarja u rrit në 26.817 euro.…

American Airlines i kërkoi modeles me sytjena sportive e pantallona të shkurtra të vishet

American Airlines i kërkoi Olivia Culpo-s të vishte më shumë rroba përpara një fluturimi me avion. Në historinë e saj…

Ish-engjëlli i Victoria’s Secret kapet në krahët e të dashurit të saj

Ish-modelja Alessandra Ambrosio hyri në vitin 2022 me buzëqeshje dhe në krahët e të dashurit të saj Richard Lee, dhe…