American Airlines i kërkoi modeles me sytjena sportive e pantallona të shkurtra të vishet

American Airlines i kërkoi Olivia Culpo-s të vishte më shumë rroba përpara një fluturimi me avion. Në historinë e saj…

Ish-engjëlli i Victoria’s Secret kapet në krahët e të dashurit të saj

Ish-modelja Alessandra Ambrosio hyri në vitin 2022 me buzëqeshje dhe në krahët e të dashurit të saj Richard Lee, dhe…
error: