Arrestohen katër të mitur për përfshirje në përleshje fizike

Sot rreth orës 10:00 kemi pranuar informatën për një përleshje fizike mes disa personave në një shkollë në Prishtinë. Kështu…

Kanoset një e mitur në Ferizaj, arrestohet i dyshuari

Një person është arrestuar pasi e kishte kanosur një vajzë të mitur. Sipas raportit të Policisë, ngjarja ka ndodhur të…

Arrestohet një person pasi therri me thikë një të mitur

Të enjten në mbrëmje rreth orës 18 :30, një person është lënduar me thikë i cili edhe ka pësuar lëndime…

Arrestohen katër të mitur për rrahje, sekuestrohet një thikë

Policia ka njoftuar se, sot rreth orës 11:30, janë njoftuar se ka ndodhur  një rrahje në rrugën “Bedri Bajrami” në…

Ndalohen tre të mitur në Gjakovë për armëmbajtje pa leje

Policia bën të ditur se tre të miturve në Gjakovë u janë gjetur dhe konfiskuar dy thika dhe te njëri…

Zhduket një vajzë e mitur në Lipjan

Të martën në mbrëmje, babai i një vajze në Lipjan ka raportuar në polici se vajza e tij e mitur…