Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

​FSK nis misionin e parë paqeruajtës në botë, krerët institucionalë e cilësojnë ditë historike

Me ceremoni shtetërore është bërë zbarkimi i kontingjentit të Forcës së Sigurisë së Kosovës që do të marrë pjesë në…

Haradinaj: FSK shembulli më i mirë i ecjes sonë të përbashkët me ShBA dhe NATO

Në Forcën e Sigurisë së Kosovës (FSK) është mbajtur sot ceremonia për zbarkimin e kontingjentit  të FSK-së për misionin e…

Rama: Sot ditë historike për vendin, Kosova po bëhet pjesë e misionit të paqes

Në Forcën e Sigurisë së Kosovës (FSK) është mbajtur ceremonia për zbarkimin e kontingjentit  të FSK-së për misionin e parë…
error: