Minamino rikthen Liverpoolin në lojë kundër Southampton – video

Tanimë është është baraspeshuar gjithçka në stadiumin “St. Mary”, ku mysafirët kanë gjetur golin e barazimit. Gjiganti anglez Liverpool ka…

Salah dhe Minamino shënojnë kundër Arsenalit

Gjigandi anglez Liverpool veçse ka vulosur fitoren në ndeshjen kundër skuadrës së Arsenalit, duke shënuar dy gola të shpejtë në…