Abdixhiku i gëzohet kualifikimit të Milanit: Rikthimi i kampionëve

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lumir Abdixhiku i është gëzuar kualifikimit të Milanit në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve…

Milani pëson gol në minutën e 1’ nga Bologna (VIDEO)

Është shënuar goli i parë në stadiumin “Renato Dall’Ara” ku po luhet ndeshja interesante mes Bolognas dhe Milanit. Skuadra e…

Milani “blindon” Leaon

Siç bëhet e ditur nga Matteo Moretto, Milani dhe Rafael Leao kanë arritur një marrëveshje verbale për një rinovim të…