Inter – Milan, zhbllokohet derbi me dy gola të shpejtë -video

Milani ka kaluar në avantazh ndaj Interit në “Giuseppe Meazza”, raporton KosovaPress. Është sulmuesi Zlatan Ibrahimovic ai i cili realizoi…

Inter-Milan, zbulohen formacionet zyrtare, Conte me lëvizje befasuese

Inter-Milan, zbulohen formacionet zyrtare, Conte me lëvizje befasuese Kampionati italian, Serie-A, sonte, me fillim nga ora 18:00, sjell derbin më…

Nesër një ditë e mbushur me derbi në ligat kryesore evropiane

Pas pauzës për shkak të ndeshjeve ndërkombëtare, nesër dhe pasnesër rikthehen ndeshjet nga kampionatet kryesore evropiane dhe në program për…

Pato dëshiron të rikthehet në Itali

Ish-sulmuesi i Milanit, Alexandre Pato është lidhur me një rikthim në Itali, ku skuadra si Genoa, Spezia dhe Monza kanë…

Milani merr lajmin e mirë para derbit me Interin

Sulmuesi i Milanit Zlatan Ibrahimoviç është rikthyer në stërvitje pasi e përfundoi periudhën e karantinimit para dy ditësh, përcjellë KosovaPress.…

Lojtari i Chelseat refuzoi dy skuadra londineze në orët e fundit të merkatos

Mbrojtësi i Chelseat Antonio Rudiger ka refuzuar ofertat e Tottenhamit dhe West Ham Unitedit në orët e fundit të afatit…

Nuk ndalet Milani, gati goditja e radhës në merkato

Mbrojtësi i Chelseat Antonio Rudiger ka pranuar huazimin te Milani, por që duhet arritur marrëveshja edhe midis dy klubeve për…

Ibrahimoviç i uron vetes ditëlindjen, por shikoni dhuratën që ka blerë

Zlatan Ibrahimoviç sot i ka mbushur 39 vite dhe ashtu siç vetëm ai di të bëjë, sulmuesi suedez ia ka…

Milan konfirmon blerjen e Hauge

Ekipi italian Milan ka konfirmuar transferin më të ri, norvegjezin Jens Petter Hauge. Javën e kaluar Milan luajti kundër Bodo/Glimt…

Milani pas Diogo Dalotit

Klubi italian AC Milan janë në kërkim të një mbrojtësi të krahut të djathtë, ku kanë identifikuar lojtarin e Manchester…