​Mbappe vendimtar për PSG-në, debuton Lionel Messi

Paris-Saint-Germain e ka korru edhe fitoren e katërt në po aq ndeshje në edicionin e ri të Ligue 1. Skuadra…

Mbappe shënon edhe golin e dytë, inkuadrohet Loeo Messi – video

Paris-Saint-Germain e ka dyfishuar epërsinë ndaj Reimsit në 2-0. Edhe golin e dytë e ka realizuar Kylian Mbappe në minutën…

A do të debutojnë sot Messi e Ronaldo me skuadrat e reja

Afati kalimtar veror i këtij viti do të mbahet mend për disa lëvizje të bujshme dhe krejtësisht të papritura. Disa…

Edhe Ronaldo në PSG? “Ndoshta” shkruan njeriu që konfirmoi kalimin e Messit në këtë skuadër

Khalifa Bin Hamad Al-Thani, i cili konfirmoi kalimin e Lionel Messit në PSG, ka postuar një imazh të Cristiano Ronaldos…

​Pochettino jep një lajm të ri për Leo Messin

Trajneri i Paris-Saint-Germain Mauricio Pochettino ka deklaruar se Lionel Messi mund të jetë pjesë ë skuadrës së tij për ndeshjen…

Ja kur pritet të debutojë Messi me PSG-në

Lionel Messi pritet që të debutojë me skuadrën e tij të re Paris-Saint-Germain në ndeshjen ndaj Reims në kuadër të…

​Barcelona ka vendosur se kush do ta bart fanellën me numrin 10 pas largimit të Leo Messit

Barcelona kë përjetuar njërin nga afatet kalimtare më të rënda në historinë e saj pasi ende nuk ka ofruar asnjë…

Juventusi cakton çmimin, PSG gati të hidhet në sulm edhe për Ronaldon

Mediat spanjolle janë duke raportuar se Kylian Mbappé po kërkon një transferim në Real Madrid dhe se kjo do ta…

Tridentet më të frikshme në botën e futbollit, këto janë statistikat mahnitëse

Ardhja e Lionel Messit në Paris Saint-Germain ka dirdhur botën e futbollit dhe tashmë tifozët mezi janë duke pritur aksionet…

Jorginho rihap luftën për Topin e Artë

Pasi kishte një sezon shumë të mirë në nivel personal me Barcelonën dhe pasi më në fund e rrëmbeu edhe…