Jorginho rihap luftën për Topin e Artë

Pasi kishte një sezon shumë të mirë në nivel personal me Barcelonën dhe pasi më në fund e rrëmbeu edhe…

​Çfarë nëse ndodhë përballja PSG-Barcelona, përgjigjet Leo Messi

Lionel Messi nuk ka mundur t’i shmanget edhe pyetjes se si do ta përballonte një përballjeve eventuale ndërmjet Barcelonës dhe…

Messi flet për mundësitë që tani PSG ka për ta fituar Ligën e Kampionëve

Në prezantimin e tij para mediave, Lionel Messi iu desh të përgjigjej shumë pyetjeve duke përfshirë edhe atë rreth mundësive…

Khelaifi në prezantimin e Messit: Kjo është ditë historike për futbollin botëror

Presidenti i PSG-së Nase El Khelaifi e ka shoqëruar Leso Messin në konferencën për shtyp pasi ai u zyrtarizuar si…

​Ronaldos i kërkohet të transferohet te Lille për ta rivalizuar Messin, jep përgjigje të shkurtër

Cristiano Ronaldo ka qeshur me kërkesën që ia ka bërë bashkëlojtari i tij te Portugalia Jose Fonte për t’u bashkuar…

Messi zbarkon në Paris, klubi francez lëshon videon spektakolare për prezantimin e tij

👀 pic.twitter.com/y5IbqL69Z4— Paris Saint-Germain (@PSG_inside) August 10, 2021 Tashmë nuk ka asnjë dyshim. Lionel Messi do të luajë për PSG-në…

​Vjen reagimi i Neymar për transferimin e Messit

Superylli i Paris Saint-Germain, Neymar nuk ka mundur ta fshehë kënaqësinë e tij për ardhjen e Lionel Messit në PSG,…

​Tollovi në Paris, tifozët në pritje të zbarkimit të Leo Messit – video

Paris-Saint-Germain ka kompletuar transferimin e Lionel Messit edhe pse ende nuk është bërë shpallja zyrtare nga ana e klubit francez.…

Messi niset drejt Francës për ta kompletuar kalimin në PSG

Lionel Messi do të jetë blerja më e re e Paris – Saint – Germain. Ish-lojtari i Barcelonës tashmë është…

Babai i Messit tregon nëse po kompletohet transferimi te PSG

Lionel Messi tashme mund të konsiderohet si lojtari më i ri i Paris-Saint-Germain. Së fundit rreth kësaj çështje ka folur…