Xavi mund ta rikthejë Messin te Barcelona

Gjashtë herë fituesi i Topit të Artë spekulohet se mund të rikthehet në “Camp Nou”. Trajneri spanjoll Xavi mund të…

Xavi: Mesi më ka shkruar po le të merremi me lojtarët që janë këtu

Në prezantimin e tij si trajner i Barcelonës, Xavi Hernandez ka zbuluar se është kontaktuar edhe nga ish-bashkëlojtari i tij…

Messi flet për Topin e Artë, tregon se kë do ta votojë

Ylli argjentinas Lionel Messi mendon që do të ishte çmenduri nëse ai do të fitonte Topin e Artë numër shtatë…

PSG udhëton drejt Leipzig pa Messin

Lionel Messi është duke u rikuperuar nga tërheqja e muskulit dhe problemet në gju, dhe tani është konfirmuar që ylli…

​Messi godet Laportan: Nuk më kërkoi të luaj pa pagesë, fjalët e tij më tronditën

Lionel Messi është ndalur të flas përsëri për periudhën kur e aventura e tij te Barcelona po shkonte drejtë fundit…

Mbappe mungon, Messi në dyshim kundër Lille, probleme për PSG

Ylli francez Kylian Mbappe do të mungojë në ndeshjen e Paris Saint-Germain kundër kampionit aktual Lille për shkak të një…

​Mbappe: Topin e Artë e meriton Leo Messi

Sulmuesi i Paris-Saint-Germain Kylian Mbappe është i bindur se bashkëlojtari i tij Lionel Messi e meriton që ta fitojmë Topin…

Momenti kur Messi vrapon për ta përqafuar Ronaldinhon-video

Në ndeshjen e Ligës së Kampionëve ndërmjet Paris-Saint-Germain dhe RB Leipzigut është i ftuar legjenda e Brazilit dhe futbollit botëror…

Messi nuk ishte i kënaqur me gjyqtarin në ndeshjen kundër Perusë

Kapiteni i Argjentinës Lionel Messi është ankuar drejt gjyqtarit, pavarësisht fitores së kampionit të Kupës së Amerikës me rezultat 1:0…

Scaloni: Messi është duke shkëlqyer me Argjentinën

Trajneri i Argjentinës Lionel Scaloni beson që superylli Lionel Messi është duke pasur paraqitje tejet të mira me kampionin e…
error: