Bartomeu mbron Messin: Leo e ka propozuar vetë uljen e pagave

Ulja e pagave në masën 70% për futbollistët te Barcelona krijoi shumë zhurmë në mediat spanjolle aq sa u tha…

Messi sqaron gjithçka me një letër: Kemi pranuar uljen e pagave

Ngërçi i uljes së pagave te Barcelona është zgjidhur përfundimisht. Për të sqaruar opionin publik dhe të gjithë problematikën ka…

Legjenda braziliane: Neymari është më i mirë se Messi

Fituesi i Kupës së Botës me Brazilin, Cafu insiston se ylli i Pars Saint-Germain, Neymar është një talent superior karshi…

Lista e futbollistëve me vlerën më të lartë: Mbappe në krye, kjo është pozita e Messit

Lionel Messi pa asnjë dyshim është një ndër futbollistët më të mirë të gjitha kohërave. Për shumë njerëz, Lionel Messi…

Koronavirusi, reagon edhe Lionel Messi

Lionel Messi, ylli i Barcelonës ka bërë një postim në instagram përmes të cilit ka bërë një mesazh të gjatë…

Messi mposht Eibarin

Barcelona arriti ta sigurojë një fitore me rezultat 5:0 në ndeshjen kundër Eibarit, që u zhvillua sot në stadiumin Camp…

Përfundon pjesa e parë, Messi kompleton hat-trickun ndaj Eibar

Lionel Messi po vazhdon shkëlqimin te Barcelona panvarsisht moshës së tij. Ylli argjentinas, tashmë ka kompletuar tre golshin ndaj Eibarit.…

Ronaldo dhe Messi mund të luajnë bashkë

Ish-drejtori i Barcelonës, Ariedo Braida ka thënë se nuk është e pamundur që Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo të luajnë…

‘Messi s’do të jetë në gjendje të luajë në Premier Ligë’

Lionel Messi e ka kaluar tërë karrierën në Barcelona, ​​por shumë do të donin ta shikonin atë në një klub…

Formacioni i Juventusit me Messin dhe Ronaldon (FOTO)

Messi është i lidhur ngushtë me një largim nga Barcelona. Shumë skuadra janë të interesuara për shërbimet e lojtarit më…