Allegri injoron Ronaldon: “Messi meritor për Topin e Artë”

Trajneri i Juventusit Massimiliano Allegri ka injoruar yllin portugez Cristiano Ronaldo, duke thënë që Lionel Messi teknikisht është lojtari më…

Ronaldo i zemëruar me zgjedhjen e Topit të Artë, thumbon Messin

Pasi që ylli argjentinas Lionel Messi fitoi Topin e Artë numër shtatë në karrierën e tij, shumë tifozë të futbollit…

Topi i Artë për Messin, Klopp ka një pyetje interesante

Të hënën, ylli i Liverpool-it, Mohamed Salah përfundoi i shtati në votimin për Topin e Artë, duke lënë të habitur…

Lionel Messi fiton Topin e Artë 2021

Lionel Messi e ka fituar për Topin e Artë 2021 të dhënë nga prestigjiozja franceze France Footballa. Prapa tij Messi…

Ramos zbulon se kush është i preferuari i tij për Topin e Artë

Në Paris të Francës sonte do të zhvillohet ceremonia e ndarjes së çmimit Topi i Artë për vitin 2021. Qendërmbrojtësi…

​Sot zbulohet fituesi i Topit të Artë, këta janë të nominuarit

Çmimi individual më prestigjioz individual në futbollin botëror do të ndahet sot në mbrëmje, derisa është një garë e fuqishme…

​Messi komenton rikthimin e Ronaldon në United dhe tregon nëse i mungon përballja me të

Lionel Messi, lojtari i cili gjatë verës e braktisi Barcelonën për të kaluar në PSG ka folur për shumë gjëra…

Messi: Dua të rikthehem te Barcelona

Ylli argjentinas Lionel Messi e ka përkrahur trajnerin e ri të Barcelonës Xavin që do të ketë suksese dhe do…

Futbolli pa Ronaldo dhe Messin, ja kush do ishin më të mirët

Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo kanë vulosur emrat e tyre në historinë e futbollit si ndër më të mirët e…

​Trajneri i Argjentinës tregon nëse Messi luan kundër Brazilit

Lionel Messi do të luajë kundër Brazilit të martën, ka konfirmuar trajneri i Argjentinës, Lionel Scaloni. Pyetjet rreth prezencës së…
error: