Barcelona-Ferencvaros, analizë rreth ndeshjes

Barcelona pret ekipin nga Hungaria, Ferencvaros në “Camp Nou” në kuadër të Ligës së Kampionëve në fazën e grupeve, me…

​Pas Realit, edhe Barcelona pëson disfatë të papritur

Barcelona ka pësuar disfatë të pa pritur nga Getafe në udhëtim me rezultat minimal 1-0, raporton KosovaPress. Trajneri i Barcelonës…

Kur Perez tentoi blerjen e Messit, mori këtë përgjigje interesante nga lojtari

Lionel Messi padyshim se është lojtari i cili merr vëmendjen për çdo fjalë që e flet, por edhe për çdo…

Di Marzio: Lionel Messi ishte shumë afër Chelseat

Chelsea ishte shumë afër nënshkrimit me Lionel Messin në vitin 2014, ka zbuluar eksperti i njohur i transferimeve, Gianluca Di…

Puyol tregon se ku e sheh Messin në vitet e ardhshme

Lionel Messi tani ndihet “i motivuar” te Barcelona dhe se ai mund të qëndrojë edhe “disa vite” në “Camp Nou”,…

Koeman zbulon çfarë i tha Leo Mesit pas largimit të Suarez

Ronald Koeman ka folur në një intervistë për gazetën holandeze “NOS” Ai ka deklaruar se është shumë i lumtur me…

Presidenti i Atleticos e fton Messin t’i bashkohet Suarezit

Presidenti i klubit spanjoll, atij të Atletico Madridit, Enrique Cerezo në një deklaratë drejt mediave spanjolle ka thënë se ylli…

Kështu do të duket sulmi i ri i Barcelonës pa Messin

Lionel Messi është në prag të largimit nga Barcelona, pas dorëzimit të kërkesës për transferim të martën e kaluar dhe…

Jo vetëm babai, edhe Lionel Messi blen shtëpi pranë zyrave të Interit

Pak ditë më parë mediat italiane raportuan se babai i Lionel Messit, Jorge Messi ka blerë një apartment në rrugën…

E rrallë, Messi mund të mungojë në ndeshjen e radhës në Ligën e Kampionëve

Messi duhet të kontrollojë veten në ndeshjen kundër Napolit. Ylli argjentinas është i paralajmëruar për faktin se ka dy kartonë…