Koeman lavdëron Messin pas paraqitjes fantastike ndaj Granadas

Trajner i Barcelonës, Ronald Koeman, është shprehur i lumtur pas fitores së skuadrës së tij ndaj Granadas me rezultat 4-0…

Shkëlqen Messi me shokë, Barça e rrëmben vendin e tretë

Barcelona tregoi gjithë fuqinë dhe superioritetin e saj në ballafaqim me Granadën duke e mposhtur me rezultat 0-4 në kuadër…

Barça e dyfishon epërsinë ndaj Granadas, shënon Leo Messi – video

Barcelona tashmë ka realizuar edhe golin e dytë në ballafaqim me Granadën. Pasi realizoi golin e parë, kësaj radhe Antonio…

Rivaldo këshillon Barcelonën për “pasardhësin” e Leo Messit

Barcelona duhet të shmangë nxitimin e procesit të emërimit të Pedrit si pasardhës të Lionel Messit, thotë Rivaldo, me 18-vjeçarin…

Manchester City po e kryeson garën për Messin

Skuadra angleze Manchester City besojnë se janë duke e kryesuar garën për një marrëveshje me Messin, nëse ylli vendos të…

Barça merr tre pikë të reja ndaj Bilbaos dhe ngjitet në vendin e tretë

Barcelona ka korrur një fitore shumë të rëndësishme në kampionat duke e mposhtur Athletic Bilbaon me rezultat 2-3 dhe duke…

Rikthimi i Neymar në Barcelonë, vjen deklarata e menduar mirë nga Leo Messi

Lionel Messi nuk beson se Barcelona do të jetë në gjendje të përballojë rikthimin e Neymar në klub. Që kur…

Zgjidhen Top-10 futbollistët më të mirë të vitit 2020

Përkundër pengesave për shkak të pandemisë Covid-19, futbolli evropian ka vazhduar rrjedhën e tij dhe nuk ka munguar as shkëlqimi…

Messi nuk e përjashton një transferim drejt Serie A

Ylli i Barcelonës nuk e përjashton një transferim të mundshëm në Serie A. Lionel Messi do të shikojë rreth mundësisë…

Ja lojtarët me më së shumti “Topa të Artë”

“Transfermarkt” ka publikuar një listë që përbëhet prej lojtarëve që kanë më së shumti “Topa të Artë”, prej kohës që…