American Airlines i kërkoi modeles me sytjena sportive e pantallona të shkurtra të vishet

American Airlines i kërkoi Olivia Culpo-s të vishte më shumë rroba përpara një fluturimi me avion. Në historinë e saj…

Përplaset kamioni në Meksikë, humbin jetën 53 emigrantë

Të paktën 53 persona kanë humbur jetën dhe dhjetëra të tjerë janë plagosur pasi kamioni me të cilin po transportoheshin…

Tërmet 7.1 Rihter në Meksikë

Një tërmet i fuqishëm me magnitudë 7.1 Rihter ka goditur shtetin e Meksikës në orët e para të mëngjesit të…