Meksikë, trazira pas arrestimit të djalit të “El Chapo”

Tre anëtarë të forcave të sigurisë kanë vdekur në përleshjet në Sinaloa të Meksikës pas arrestimit të djalit të kreut…

​Jep dorëheqje trajneri i kombëtares së njohur

Pas eliminimit të Meksikës nga faza grupeve të Kupës së Botës të mërkurën, skuadra dhe trajneri Gerardo “Tata” Martino i…

​Meksika në epërsi ndaj Arabisë Saudite, kështu ndryshon situata në grupin C

Pas golit të epërsisë së Argjentinës ndaj Polonisë, tashmë ka ndryshuar rezultati edhe në ballafaqimin tjetër të grupit C, atë…

Notat e lojtarëve mes Argjentinës e Meksikës, Messi më i miri

Ka përfunduar ndeshja tejet interesante mes Kombëtares së Argjentinës dhe asaj të Meksikës, ku argjentinasit kanë evituar humbjen. Pas një…

Argjentina regjistron fitoren e parë në Botëror, mposht Meksikën

Ka përfunduar ndeshja tejet interesante mes Kombëtares së Argjentinës dhe asaj të Meksikës, ku argjentinasit kanë evituar humbjen. Pas një…

Messiiiiiii, Argjentina në epërsi kundër Meksikës – video

Tanimë është zhbllokuar rezultati në përballjen tejet interesante mes Argjentinës e Kombëtares së Meksikës. Argjentina ka kaluar në epërsi prej…

Përfundon pjesa e parë mes Argjentinës dhe Meksikës

Ka përfunduar pjesa e parë në përballjen tejet interesante mes Kombëtares së Argjentinës dhe asaj të Meksikës. Pas 45’ minutave…

Argjentinë-Meksikë/Këtu mund ta ndiqni LIVE

Tanimë ka filluar të zhvillohet minuta e parë në përballjen tejet interesante mes Kombëtares së Argjentinës dhe asaj të Meksikës.…

Formacionet zyrtare/Argjentina synon fitoren e parë në Botëror kundër Meksikës – foto

Sonte me fillim nga ora 20:00 stadiumi “Lusail Iconic” do të jetë nikoqir i ndeshjes tejet interesante mes Kombëtares së…

Meksika barazon me Poloninë, Lewandowski humbet penalltinë

Ka përfunduar ndeshja mes Meksikës dhe Polonisë, ku të dy kombëtaret kanë ndarë pikët e barabarta. Pas plot 90’ minutave…