Teoritë e konspiracionit: Princi Harry nuk është baba i fëmijës së Meghan?

Princi Harry dhe Meghan Markle u bënë prindër të Archie-it të vogël pak më shumë se një vit më parë,…

Familja mbretërore në frikë, gjatë jetës në pallat Meghan Markle mbante një ditar sekret

Kjo verë do të jetë veçanërisht interesante, pasi libri më i pritur i vitit “Finding Freedom” do të shohë dritën…

Ditari i Meghan Markle mund të bëhet një bestseller emocionues

Gruaja e Princit Harry, Meghan Markle, shkroi një ditar për jetën e saj në oborrin mbretëror britanik, i cili mund…

Meghan Markle ishte e pakëndshme me stafin e Kate Middleton

Libri i botuar së fundmi, ‘Pallati në Kensington: Kujtime intime të Mbretëreshës Mary me Meghan Markle’, nga Tom Quinn, përshkruan…

Trump: SHBA nuk do të paguajë për sigurinë e Harry dhe Meghan

Presidenti Donald Trump deklaroi sot se SHBA nuk do të paguajë për sigurinë e Princit britanik Harry dhe gruas së…

Meghan ia ndalon Harry-t të vizitojë babanë e tij

Meghan Markle thuhet se i ka ndaluar princit Harry të vizitojë babanë e tij Charles, i cili është prekur me…

Kjo është vila ku do të jetojnë Meghan dhe Harry

Meghan Markle dhe Princi Harry kanë emigruar nga Britania e Madhe. Tani janë publikuar fotot e vilës në Malibu, në…

Meghan në Hollywood  pa princin Harry

Meghan Markle planifikon të shfaqet në Met Gala, e cila tradicionalisht mbledh të gjithë Hollywood-in. Ish-aktorja do të marrë pjesë…

Meghan dhe Harry: Edhe një dëshmi se jeta mbretërore ka mbetur e kaluar

Zhvendosja në Kanada dëshmoi se Harry dhe Meghan ishin plotësisht të përgatitur për të filluar një jetë të re, dhe…

Astrologu i princeshës Diana paralajmëron për Meghan

Astrologu i familjes mbretërore Debbie Frank ka zbuluar parashikimet e saj për Dukën dhe Dukeshën e Sussex për pranverë, kur…
error: