Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

​KMDLNj kërkon hetime për sulmin ndaj djalit të Rashiqit dhe djegien e veturës së Bajqinovcit

KMDLNj ka reaguar pas dhunës ndaj djalit të politikanit serb Nenad Rashiq si dhe djegies së veturës së ish-deputetit të…

Bajqinovci flet rreth djegies së veturës së tij: Dola para se të merrte flakë

Kandidati për deputet nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje Mefail Bajqinovci ka folur rreth djegies së veturës së tij sonte në…

Bajqinovci merr mbështetje nga banorët e fshatit Sekiraç

Kandidati për deputet nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Mefail Bajqinovci, ka vazhduar ditën e fundit të fushatës, takimet me qytetarë…

Bajqinovci takon familjen e boksierit Fatmir Makolli

Kandidati për deputet nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Mefail Bajqinovci ishte mbrëmë në konakun e boksierit Fatmir Makolli. Bajqinovci thotë…

Bajqinovci vazhdon vizitat në lagje të ndryshme të kryeqytetit

Kandidati për deputet nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Mefail Bajqinovci edhe në ditën e parafundit të fushatës zgjedhore ka vazhduar…

Mefail Bajqinovci në Vushtrri: Të gjithë të mobilizuar për 14 shkurt

Kandidati për deputet nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje Mefail Bajqinovci në ditën e nëntë të fushatës zgjedhore ka qëndruar për…

Bajqinovci takon banorët e fshatit Dumosh

Kandidati për deputet nga radhët e Vetëvendosjes, Mefail Bajqinovci ka takuar mbrëmë banorët e fshatit Dumosh. Bjaqinovci thotë se në…

Bajqinovci takon banorët e Batllavës

Kandidati për deputet nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Mefail Bajqinovci, ka vazhduar fushatën zgjedhore në Llap. Ai ka mbajtur një…

Bajqinovci: Llapjanët po presin me padurim fitoren e Lëvizjes

Kandidati për deputet nga radhët e Vetëvendosjes, Mefail Bajqinovci thotë se fitorja e Lëvizjes me datën 14 shkurt po pritet…

Bajqinovci takohet me banorët e fshatit Katunisht të Podujevës

Në ditën e pesë të fushatës zgjedhore, kandidati për deputet nga Lëvizja Vetëvendosje Mefail Bajqinovci ka qëndruar sonte në Katunisht…
error: