Ambasada e Francës në Kosovë uron xhudistet kosovare për suksesin e arritur ne “Tokio 2020”

Lojërat Olimpike “Tokio 2020” janë mbyllur zyrtarisht dje dhe Kosova arriti një sukses të jashtëzakonshme duke rrëmbyer dy medalje të…

Driton Kuka: Medaljet e arta zbritën në tokën e bekuar shqiptare, krenari pa fund

Me ceremoni shtetërore u priten xhudistët që Kosovës ia sollën dy medalje të arta olimpike. Trajneri, Driton Kuka thotë se…
error: