​Haradinaj: Vetëvendosje mbron interesa të njerëzve të Stanishiqit dhe Rankoviqit

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj ka thënë se Vetëvendosje po mbron interesa të kompanisë dhe njerëzve…

Kusari-Lila mbron qeverinë Kurti për krizën energjetike

Shefja e Grupit Parlamentar të Lëvizjes Vetëvendosje (LVV), Mimoza Kusari-Lila ka mbrojtur qeverinë Kurti për krizën energjetike.  Në seancën e…

Berisha i del në mbrojtje ministrit Mehaj: Raportimet për ngjyrosje të autoblindave të FSK-së të pavërteta

Kryetari i Komisionit Parlamentar për Siguri, Bekë Berisha, i ka quajtur të pavërteta dhe trillime raportimet për ngjyrosje të autoblindave…