Gvardiol pritet të bëhet mbrojtësi më i shtrenjtë në histori të futbollit

Siç bëhet e ditur nga eksperti i transferimeve, Fabrizio Romano, Josko Gvardiol është shumë afër që të bëhet mbrojtësi më…

Vdes ish-mbrojtësi i Liverpoolit

Liverpool ka nderuar Max Thompson, i cili mbajti rekordin e lojtarit më të ri që është paraqitur për klubin për…

Lajm i mirë për Kosovën, lëndohet mbrojtësi rumun

Momentalisht po zhvillohet pjesa e parë e ndeshjes mes Kosovës dhe Rumanisë. Rezultati vazhdon të jetë i barabartë 0:0, por…

Bayerni transferon mbrojtësin kroat

Siç bëhet e ditur nga gazetari i njohur Fabrizio Romano, Bayern Munich ka kompletuar transferimin e Ljubo Puljic. Puljic i…