Kurdisjet e rezultateve, ky është reagimi i FFK-së

Komiteti Ekzekutiv i Federatës së Futbollit të Kosovës ka mbajtur mbledhjen e radhës, nën drejtimin e presidentit Agim Ademi, ku…

Mblidhen sot pesë komisione parlamentare

Në Kuvendin e Kosovës sot do të mblidhen pesë komisione parlamentare. Komisioni për Mbikëqyrjen e Financave Publike, Komisioni për Arsim,…

Kurti e Osmani diskutojnë për mbledhjen e përbashkët të Qeverisë së Kosovës dhe Maqedonisë

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti dhe ministri i Punëve të Jashtme të Maqedonisë së Veriut kanë diskutuar për veprime konkrete…

Rahoveci mbanë mbledhjen e radhës

Të enjten e 29 prillit Rahoveci do të mbajë mbledhjen e Kuvendit Komunal. Në rend dite do të jenë dhjetë…

​Fillon mbledhja e Kryesisë së Kuvendit, pritet të caktohet data për mbajtjen e seancës plenare

Ka filluar mbledhja e Kryesisë së Kuvendit ku pritet të caktohet seanca e re plenare. Në rend të ditës përveç…

Mblidhet sot Kryesia e Kuvendit

Në paraditen e së martës do të mblidhet Kryesia e Kuvendit. Kryesia pritet të mblidhet në ora 11:00 e që…
error: