Sot mblidhet për herë të parë Kuvendi i Shqipërisë pas zgjedhjeve të 25 prillit

Sot, në orën 10:00, do të mblidhet Kuvendi i Shqipërisë, hera e parë kjo pas zgjedhjeve të 25 prillit. Seanca…

Fillon mbledhja e Kryesisë së Kuvendit

Tashmë ka filluar mbledhja e Kryesisë së Kuvendit. Mbledhja e kryesuar nga kryekuvendari Glauk Konfjuca, në rend dite ka caktimin…

Sot mblidhet Kryesia e Kuvendit

Sot do të mblidhet Kryesia e Kuvendit të Kosovës. Nga Kuvendi i Kosovës kanë njoftuar që mbledhja e Kryesisë së…

Kurdisjet e rezultateve, ky është reagimi i FFK-së

Komiteti Ekzekutiv i Federatës së Futbollit të Kosovës ka mbajtur mbledhjen e radhës, nën drejtimin e presidentit Agim Ademi, ku…

Mblidhen sot pesë komisione parlamentare

Në Kuvendin e Kosovës sot do të mblidhen pesë komisione parlamentare. Komisioni për Mbikëqyrjen e Financave Publike, Komisioni për Arsim,…

Kurti e Osmani diskutojnë për mbledhjen e përbashkët të Qeverisë së Kosovës dhe Maqedonisë

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti dhe ministri i Punëve të Jashtme të Maqedonisë së Veriut kanë diskutuar për veprime konkrete…

Rahoveci mbanë mbledhjen e radhës

Të enjten e 29 prillit Rahoveci do të mbajë mbledhjen e Kuvendit Komunal. Në rend dite do të jenë dhjetë…
error: