Mblidhet Kryesia e Kuvendit

Kryesia e Kuvendit të Kosovës do të mblidhet këtë të martë. Mbledhja që pritet të mbahet në ora 15:00 Në…

Mblidhet KQZ-ja

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) do të mbajë sot mbledhjen e radhës. Në rend dite do të jetë shqyrtimi dhe…

Telekomi paguan punëtorë pa shkuar në punë, Rizvanolli: Po mbledhim informata

KosovaPress raportoi një ditë më parë për rreth 150 punëtorë të Telekomit të Kosovës të cilët marrin paga pa shkuar…

​Mblidhen pesë komisione parlamentare

Deputetët e Kuvendit të Kosovës do të mblidhen sot në pesë komisione të ndryshme parlamentare. Komisioni për Integrime Evropiane do…
error: