Fillon mbledhja e kryetarëve të degëve të LDK-së

Ka filluar mbledhja e Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK) me kryetarë të  degëve të kësaj partie. Besian Mustafa nga kjo…

​Qeveria mban mbledhje, ja vendimet që u morën

Në pajtim me Rregulloren e Punës, me kërkesë të Kryeministrit në detyrë Avdullah Hoti, Qeveria e Republikës së Kosovës ka…

​Qeveria mban mbledhjen e radhës

Qeveria në detyrë e udhëhequr nga kryeministri Hoti do të mblidhet sot në ora 10:00. Njoftimin e ka bërë të…

Abrashi: Kryetarët e degëve mbeten në detyrë, nuk ka emra për kryetar të LDK-së

Në selinë e Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK) janë mbledhur kryetarët e degëve të kësaj partie. Pas mbledhjes është deklaruar…

Forca të shtuara të policisë në KQZ

Në prag të vendimit të KQZ-së për certifikimin ose jo të Albin Kurtit dhe të tjerëve për deputetë, forca të…