​Sot mblidhet Kryesia e Kuvendit

Kryesia e Kuvendit të Kosovës do të mbajë sot mbledhjen e radhës, ku pritet të caktohet data e seancës së re…

Komisioni për Punë të Jashtme pret në takim delegacionin nga Parlamenti i Austrisë

Sot do të mblidhet Komisioni për Punë të Jashtme dhe Diasporë. Anëtarët e këtij komisioni do të presin në takim…

​Fillon mbledhja e Kryesisë së Kuvendit, pritet të caktohet data për seancën e radhës

Ka filluar mbledhja e Kryesisë së Kuvendit ku pritet të vendoset data për mbajtjen e seancës së radhës. Në rend…

Shkarkimi i Metës, Kuvendi cakton datën e votimit të raportit

Konferenca e Kryetarëve pritet të mblidhet sot në orën 11:00 për të caktuar datën e seancës se kur do të…

​Mblidhet sot Qeveria e Kosovës

Sot do të mblidhet Qeveria e Kosovës. Qeveria në krye me kryeministrin e Kosovës, Albin Kurti do të mblidhet në…

​Sot mblidhet Kuvendi

Deputetët e Kuvendit të Kosovës do t’u drejtohen serish ulëseve në seancën e radhës plenare që pritet të nisë në…

Fillon mbledhja e Kryesisë së Kuvendit

Ka nisur mbledhja e Kryesisë së Kuvendit të Kosovës, në të cilën do të vendoset për mbajtjen e seancës së…