MKRS mbështetet me afro 10 mijë euro Turneu Ndërkombëtar i Boksit “Adem Jashari”

Për edicionin 13-të të Turneut Ndërkombëtar të Boksit për Senior “Adem Jashari”, Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, ka ndarë…

​Ish-kryenegociatorja Tahiri e mbështetet reciprocitetin për targat me Serbinë

Vendimit të qeverisë për vendosjen e reciprocitetit në targat e automjeteve me Serbinë i ka dhënë mbështetje ish-kryenegociatorja e Kosovës…