Spektakël në Lisbonë, Mbappe huq gol të sigurt

PSG dhe Bayern kanë përfunduar pjesën e parë të finales së Ligës së Kampionëve me rezultat 0:0. Në stadiumin “Luz”…

Mbappe thyen heshtjen, flet pas lëndimit që pësoi mbrëmë

Kylian Mbappe u dëmtua në finalen e Kupës së Francës kundër St. Etienne. Ai la fushën e lojës duke çaluar…

Këta janë 20 lojtarët më të shtrenjtë në botë, Mbappe prinë në listë

Pavarësisht krizën së shkaktuar nga COVID-19, vlera e kartonit të Kylian Mbappesë mbetet shumë e lartë: 259.2 milionë €. Sulmuesi…

Mbappe mahnit Francën me propozimin unik për “Këpucën e Artë”

Në Francë, sezoni i futbollit tashmë ka përfunduar. PSG është shpallur kampion i Ligue 1, Kylian Mbappe është zyrtarisht fitues…

Mbappe e Neymar nuk largohen nga Parisi

Pandemia e Koronavirusit ka tronditur të gjithë strukturën sportive dhe ka shkaktuar një ndryshim të papritur të planifikimit të garave…

Lista e futbollistëve me vlerën më të lartë: Mbappe në krye, kjo është pozita e Messit

Lionel Messi pa asnjë dyshim është një ndër futbollistët më të mirë të gjitha kohërave. Për shumë njerëz, Lionel Messi…

Mbappe testohet për koronavirus

Sipas prestigjiozes franceze “L’Equipe”, Kylian Mbappe i është nënshtruar një analize për të zbuluar nëse është i prekur nga famëkeqi…
error: