Flet Leonardo: Po, Mbappe po kërkon largimin, këto janë kushtet tona

Drejtori i PSG-së Leonardo ka konfirmuar se Kylian Mbappé dëshiron të largohet nga skuadra, por ata refuzuan ofertën e parë…

Përplasje gjigantësh, PSG i kthen përgjigje Realit për Kylian Mbappe

Real Madridi më në fund e ka konkretizuar interesimin e tij për sulmuesin e Paris-Saint-Germian Kylian Mbappe. Në mbrëmjen e…

​E ardhmja e Mbappes, ky është lajmi që Leonardo ua ka dhënë lojtarëve të PSG-së

E ardhmja e Kylian Mbappe vazhdon të jetë në diskutim mbi atë nëse ai do të jetë duke luajtur për…

​Kroos: Ikja e Messit e mirë për ne, dikush nga PSG mund të na bashkohet

Mesfushori i Real Madridit Toni Kroos ka folur rreth një transferimit të mundshme të Kylian Mbappe në Real Madrid dhe…

E vërshëllyen tifozët, Mbappe i “shpërblen” me gol

PSG ka shënuar tre gola për më pak se gjysmë ore lojë në “Parkun e Princërve” kundër Strasburgut. Ndonëse pa…

Tifozët e PSG -së fishkëllejnë Mbappen

Tifozët e Paris Saint-Germain padyshim që nuk e duan më Killian Mbape. PSG luan sonte kundër Strasburgut dhe nuk do…

Tridentet më të frikshme në botën e futbollit, këto janë statistikat mahnitëse

Ardhja e Lionel Messit në Paris Saint-Germain ka dirdhur botën e futbollit dhe tashmë tifozët mezi janë duke pritur aksionet…

Ronaldinho e “pagëzon” pasardhësin e tij: Po, ai është trashëgimtari im

Ronaldinho e ka quajtur Neymarin si trashëgimtarin e tij. Fituesi i Topit të Artë i vitit 2005 ishte një ikonë…

Mbappe nuk dëshiron të vazhdojë me PSG

Ylli Kylian Mbappe nuk dëshiron të nënshkruajë kontratë të re me Paris Saint-Germain, ku ajo aktuale do të skadojë në…

​Liverpooli kontakton PSG për Mbappen

Sidoqoftë, “Të Kuqtë” duhet që së pari të shesin lojtarë për ta përballuar shumën e yllit francez. Gjiganti anglez Liverpooli…
error: