Mbappe shënon gol të bukur, Franca pranë kualifikimit tutje

Franca tashmë ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Polonisë duke iu ofruar edhe më shumë kualifikimit në mesin e…

Deschamps i mahnitur nga Mbappe: Ai është si një tren me avull

Kylian Mbappe luan futboll “si një tren me avull” dhe tregoi cilësitë e tij të qarta të liderit me dy…

Notat e lojtarëve në ndeshjen mes Francës e Danimarkës, Mbappe më i miri

Kampioni botëror ka siguruar kualifikimin tutje në Kampionatin Botëror “Katar 2022”. Kombëtarja e Francës e ka mposhtur sot atë të…

Mbappe rikthen epërsinë e Francës – video

Ylli i Paris Saint-Germain, Kylian Mbappe e ka shënuar golin e tij të dytë të ndeshjes kundër Danimarkës. Franca ka…

Mbappe shënon kundër Danimarkës, Franca në epërsi – video

Kylian Mbappe ka shënuar golin e tij të 30-të për Kombëtaren e Francës. Franca ka arritur të kalojë në epërsi…

Franca me hapa të sigurt të fitores, Mbappe gjen golin – video

Kampioni i botës ka arritur ta shënojë edhe golin e tretë të ndeshjes kundër Australisë. Kombëtarja e Francës e ka…

Mbappe e pranon se e ka menduar largimin nga Kombëtarja e Francës

Vetëm nëntë ditë para fillimit të Kampionatit Botëror “Katar 2022”, Kylian Mbappe ka bërë disa deklarata shokuese për “Sport Illustrated”.…

Me të arritur në ceremoninë e Topit të Artë, Mbappe vërshëllehet nga të pranishmit – video

Kylian Mbappe u vërshëllye me zë të lartë nga të pranishmit teksa mbërriti në ceremoninë e ndarjes së Topit të…

PSG nuk e lejon të largohet, Mbappe ka një plan

Tanimë si duket nuk është sekret që ylli francez, Kylian Mbappe dëshiron të largohet nga Paris Saint-Germain. Media të shumta…

Mbappe drejt Realit? Ancelotti: Keni guximin ta bëni këtë pyetje

Dita e djeshme prodhoi disa spekulime të çmendura, të cilat përfshinin të ardhmen e yllit francez, Kylian Mbappe. Sipas shumë…