Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Henry beson që Mbappe do ta ndihmoj Francën drejt triumfit në Euro 2020

Kampionët e Botës do të fillojnë kampanjën e Euro 2020 sot, ku do të përballen me Kombëtaren e Gjermanisë në…

​Mbappe: Ja pse u preka nga fjalët e Giroud

Kylian Mbappe pranon se ai u “prek” nga ankesat e Olivier Giroud në lidhje me shokët e tij të Francës…

“Tani do jem i qartë”, presidenti i PSG-së jep lajmin e fundit mbi te ardhmen e Mbappes

Do të qëndrojë apo do të largohet? Do ta pranoj apo do ta refuzojë vazhdimin e kontratës më Paris 0…

Benzema e fton Mbappen t’i bashkohet në Real Madrid

Karim Benzema e ka nxitur shokun e ekipit ndërkombëtar të Francës Kylian Mbappe që një ditë të luajë për Real…

​Presidenti i PSG-së qartëson të ardhmen e Kylian Mbappe

E ardhmja e Kylian Mbappes vazhdon të jetë e pa qartë derisa ai ende nuk ka vendosur ta vazhdojë kontratën…

​Bayerni del me deklaratë zyrtare rreth Superligës evropiane

Gjiganti bavarez Bayern Munich edhe zyrtarisht ka konfirmuar se nuk do të bëhet pjesë e Superligës evropiane të krijuar nga…

​Perez flet rreth spekulimeve të shumta për Haaland e Mbappe

Gjiganti spanjoll Real Madridi sipas spekulimeve të shumta ka kohë që lidhet me transferimin e yllit të Paris Saint-Germain Kylian…

Topi i Artë, “Goal” renditë 20 pretendentët kryesor

Dhënia e çmimit “Topi i Artë” u anulua në vitin 2020 dhe lojtarët më të mirë të botës përsëri po…

Leonardo i PSG-së: Po presim lajme të mira së shpejti

Paris – Saint – Germain shpreson që të arrijë marrëveshje për zgjatjen e kontratave me dyshen Kylian Mbappe dhe Neymar.…

Mbappe poston foto me Leo Messin, nuk dihet qëllimi i saj

Kylian Mbappe ishte “fajtori” kryesor i eliminimit të Barcelonës nga Liga e Kampionëve. Ylli francez e ndihmoi skuadrën e tij…
error: