Mauro Icardi lidhet me transferimin te Manchester United

Manchester United është duke planifikuar transferimin e Mauro Icardit për ta zëvendësuar Edinson Cavanin. Sulmuesi uruguajan pritet të largohet nga…

“Luftë” e gjigantëve italian për shërbimet e Mauro Icardit

Mauro Icardi është duke kaluar nëpër një periudhë aspak të mirë si në aspektin profesional ashtu edhe në atë personal.…

Ky sulmues i rrezikshëm mund të jetë blerja e parë e madhe e Newcastle United

Newcastle United raportohet se i është bashkuar garës për të nënshkruar me sulmuesin e Paris Saint-Germain, Mauro Icardi. “Magpies” tani…

Mauro Icardi i ofrohet gjigantit italian

Mauro Icardi thuhet se dëshiron të kthehet në Serie A dhe i është ofruar Milanit, por Roma dhe Juventusi janë…

​Çfarë po ndodh me Mauro Icardin?

Ish – kapiteni i Interit Mauro Icardi postoi një foto me një maskë oksigjeni në fytyrë me të cilën ka…

Plaçkitet banesa e Icardit, i merren gjësende në vlerë prej 400 mijë eurosh

Fundjavë e keqe për ish-sulmuesin dhe kapitenin e Interit, Mauro Icardi, aktualisht pjesë e PSG-së. Humbjes 3-2 përballë Lorientin (dy…

Me këtë gol të Icardit PSG po avancon kundër Marseille -video

Paris – Saint – Germain ka bërë një hap përpara drejt trofeut të parë për vitin 2021 pasi është duke…

Juventusi e ka gjetur mënyrën për ta rrëmbyer Mauro Icardin nga PSG

Mauro Icardi mund të rikthehet dhe të luaj sërish në Serie-A pas aventurës së tij me Interin deri para dy…

Mauro Icardi kërkon rikthimin në Itali, kjo është skuadra e tij e preferuar

Sulmuesi i Paris – Saint – Germain, Mauro Icardi, dëshiron të sigurojë një rikthim në Italia derisa AC.Milan është skuadra…

Mauro Icardi pritet të rikthehet në Serie-A, befasohet Interi

Milani e ka identifikuar sulmuesin e Paris-Saint-Germain, Mauro Icardi, si një objektiv transferimi, raporton gazeta “A Bola”. “Rossonerët” e duan…
error: