Martinez mohon kontaktet me Barcelonën

Tanimë, nuk është sekrete që gjigandi katalunas Barcelona dëshiron që ta ndërrojë trajnerin Ronald Koeman. Pas paraqitjeve dhe rezultateve jo…

Interi kalon në epërsi kundër Atalantas

Pas 5’ minutave lojë zhbllokohet rezultati në “Giuseppe Meazza” ku kampioni i Serie A ka kaluar në epërsi. Skuadra e…

Shënohet goli i parë në ndeshjen Bilbao – Barcelona – video

Athletic Bilbao e ka befasuar Barcelonën duke kaluar në avantazh menjëherë pas fillimit të pjesës së dytë të ndeshjes. Në…

Trajneri i Blegjikës jep detajet e fundit për De Bruyne dhe Hazard para ndeshjes me Italinë

Trajneri i Belgjikës Roberto Matinez pranon se është një garë kundër kohës për të rikuperuar dyshen Eden Hazard dhe Kevin…

Martinez dhe Lukaku pritet të vazhdojnë me Interin

Gjiganti italian Inter nuk ka për qëllim që të shesë dyshen Romelu Lukaku dhe Lautaro Martinez gjatë afatit kalimtar të…

“Drama” mes Lazios dhe Interit mbyllet pa fitues

Një ndeshje tejet e luftuar dhe e zjarrtë është zhvilluar në “Olimpico” të dielën mes Lazios dhe Interit ku u…

Martinez kërkon edhe publikisht ti bashkohet Barcelonës

Lautaro Martinez mësohet se po ushtron presion ndaj Interit, për t’i bindur drejtuesit që ta lejojnë të realizojë ëndrrën e…

Arrihet marrëveshja, Martinez transferohet tek Barcelona

Interi dhe Barcelona duket se kanë gjetur marrëveshjen mes tyre në lidhje me të ardhmen e Lautaro Martinezit. Zikaltrit dhe…

Zanetti siguron tifozët: Lautaro do të qëndrojë gjatë tek Interi

Javier Zanetti i dërgon një mesazh Barcelonës, që prej kohësh e ka përfshirë Lautaro Martinezin në listën e dëshirave të…

Barcelona i ofron 5 lojtarë Interit për Lautaro Martinez

Barcelona i ofron Interit 5 futbollistë për sulmuesin argjentinas Lautaro Martinez. Sulmuesi argjentinas i Interit është kthyer në një fiksim…