11 ditë punë dhe vjen trofeu i parë për Pochettinon në PSG

Paris – Saint – Germain e ka fituar trofeun e Superkupës së Francës pasi e ka mposhtur Marseillen me rezultat…

PSG – Marseille, a do ta rrëmbejë Pochettino trofeun e parë? Formacionet zyrtare

Sonte me fillim nga ora 21:00 zhvillohet finalja e Kupës së Francës, e njohur si Trophee des Champions ndërmjet Paris…

Marseille pritet të konfirmojë nënshkrimin e Lirolas

Skuadra franceze Marseille pritet këtë javë të konfirmojë transferimin e Pol Lirolas nga Fiorentina, raporton “RMC Sport”. 23 vjeçari, i…

Payet pranon uljen e pagës dhe vendos mbylljen e karrierës te Marseille

Ndonëse në moshën 33-vjeçare, Dimitri Payet e sheh ende shumë të largët ditën kur do të vendosë të “varë këpucët…

Tjetër skuadër interesohet për Pochettinon

Ish-trajneri i Tottenham, Mauricio Pochettino, është kontaktuar nga Marseille. Sipas Tuttomercatoweb, gjigantët e Ligue 1 kanë dashur të kuptojnë nëse…
error: